відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-67.jpg)
8 березня в галереї Мистецького об'єднання Дзиґа відбулось офіційне відкриття проекту "Втрачена присутність". Проект був реалізований в кількох етапах починаючи з 2016 року. Частина проекту була експонована а рамках фестивалю молодих українських художників "сьогодні, що так і не настало" в Мистецькому Арсеналі (Київ) в 2017 році.
В галереї Дзиґа представлена графіка та об'єкти. Експозиція складається з трьох частин. Перша частина знаходиться у холі та являє собою частково зруйновані відлитки виконані в різних матеріалах. В центрі експозиції масштабна інсталяція з паперу, в яку увійшло більше 2 500 відбитків. Завершує експозицію один з об'єктів дослідження збережене від руйнування трюмо.
Деталі проекту на сайті Мистецького об'єднання Дзиґа:
http://dzyga.com/events/olga-kuzyura-vtrachena-prysutnist/
Виставка триватиме до 1-го квітня.
Фото: Павло Вавілов
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-82.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-21.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-56.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-54.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-87.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-50.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-30.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-26.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-49.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-41.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-7.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-37.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-46.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-43.jpg)
![відкриття проекту "втрачена присутність" в галереї Дзиґа](/uploads/news/vidkrittya-proektu-vtrachena-prisutnist-v-galereji-dziga-98.jpg)