амнезія

“ЗАМІНА ЧИ ДЕФОРМАЦІЯ ФАКТІВ, ЗВЕДЕННЯ ПОДІЙ ДО МІСТИЧНИХ АРХЕТИПІВ, ФОРМУВАННЯ ОДНОВИМІРНИХ СИМВОЛІВ ВАРТОСТЕЙ - ЦЕ ПРИРОДНІ ПРОЦЕСИ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З НАМИ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ.
ДИТЯЧА АМНЕЗІЯ – ЦЕ МЕНТАЛЬНЕ ПРОВАЛЛЯ, ПРОСТІР ЯКОГО ЗАПОВНЮЮТЬ ОБРАЗИ ТА ПОДІЇ, ЩО НІКОЛИ НЕ МАЛИ МІСЦЯ. ЛЮДИНА НЕ ЗДАТНА РОЗРІЗНИТИ ПРАВДУ ВІД ВЛАСНОЇ ВИГАДКИ У СВОЇ ПЕРШІ РОКИ. ТИМ НЕ МЕНШЕ ЦІ ПЕРШІ “СПОГАДИ” ЯК БАЗОВІ СИМВОЛИ СУПРОВОДЖУЮТЬ ЛЮДИНУ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ І СТАЮТЬ КЛЮЧОВИМИ В ПРОЦЕСІ САМОІДЕНТИФІКАЦІЇ.
ПРОЧЕРКИ У ПАМ’ЯТІ ЗАВЖДИ ЗАПОВНЮЮТЬСЯ.НА МІСЦІ НАШОГО ПОНІВЕЧЕНОГО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО І КУЛЬТУРНОГО СПАДКУ УТВОРИВСЯ ВАКУУМ У КОЛЕКТИВНІЙ СВІДОМОСТІ. ЙОГО ШВИДКО І НАСИЛЬНО ЗАПОВНИЛИ НЕПРАВДИВИМИ СУДЖЕННЯМИ, ОДНОВИМІРНИМИ ПОНЯТТЯМИ, ЯКІ ПРОСТО ЗАСВОЮЮТЬСЯ. КОЛЕКТИВНУ ПАМ’ЯТЬ ВИЗНАЧАЄ ЕКЗИСТЕНЦІЙНА СИТУАЦІЯ КОНКРЕТНОГО ІНДИВІДА ТА СУСПІЛЬСТВА В ЦІЛОМУ. ВДАЛО ІМПЛЕМЕНТОВАНІ ПОМИЛКИ ПРОДОВЖУТЬ ДЕФОРМУВАТИ ВЕКТОР ЙОГО РОЗВИТКУ.
МОЛОДА СВІДОМІСТЬ НЕЗДАТНА РОЗРІЗНИТИ СВОЄ І ЧУЖЕ…“

ТИЗЕР / ПРОЦЕС РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ:

vimeo
vimeo/teaser
youtube/teaser

амнезія
амнезія
амнезія
амнезія
амнезія

4 ЛИПНЯ 2018 РОКУ ВІДБУЛАСЬ ОФІЦІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОГО ЕТАПУ ПРОЕКТУ У ВИСТАВКОВОМУ ПРОСТОРІ ГАЛЕРЕЇ ТРИПТИХ АРТ (КИЇВ).ПРЕДСТАВЛЕНІ РОБОТИ ДЕМОНСТРУЮТЬ ЗВ’ЯЗКИ МІЖ ІНДИВІДУАЛЬНОЮ ТА КОЛЕКТИВНОЮ ПАМ'ЯТТЮ, ЗАТЕРТІСТЬ МЕЖІ МІЖ ПРАВДОЮ ТА ФІКЦІЄЮ. ФАКТИЧНО САМА ВИСТАВКА Є ПРОДОВЖЕННЯМ МИСТЕЦЬКОГО ДОСЛІДЖЕННЯ.

ФОТОЗВІТ З ВІДКРИТТЯ:
amnesia opening
ЕКСПОЗИЦІЯ ТРИВАЛА 04 / 07 / 2018 – 17 / 07 / 2018
М. КИЇВ, ВУЛ. ДЕСЯТИННА 13 / ГАЛЕРЕЯ ТРИПТИХ АРТ


ПУБЛІКАЦІЇ:
be-inart
rubryka
day


ФОТО: ДАРІЯ ТІЩЕНКО-ЖУРАВЕЛЬ
ВІДЕО: РОМАН ВЛАДИКА, АЛІСА КОБЗАР

амнезія
амнезія
амнезія
амнезія
амнезія
амнезія
амнезія
амнезія
амнезія
амнезія
амнезія
амнезія
амнезія
амнезія