05. 01. 2024
Участь в Art Formosa Fair in Taipei
![Участь в Art Formosa Fair in Taipei](/uploads/news/uchast-v-art-formosa-fair-in-taipei-592.jpg)
Роботи з проєктів “Втрачена присутність” та “Залишайся в безпеці” були представлені в українському павільйоні Art Formosa Fair в Тайпеї, Тайвань (ART FUTURE 藝術未來). Представлені мисткині: Марія Прошковська, Міра Бачкур, Вероніка Чередниченко, Ольга Кузюра. Кураторка: Марта Троцюк.
Український проєкт був представлений завдяки співпраці AVAT – Асоціації візуальних Митців в Тайвані та Gallery 101.
Частина коштів отримана з продажу творів була передана благодійному фонду ВЕТЕРАНКА.
![Участь в Art Formosa Fair in Taipei](/uploads/news/uchast-v-art-formosa-fair-in-taipei-123.jpg)
![Участь в Art Formosa Fair in Taipei](/uploads/news/uchast-v-art-formosa-fair-in-taipei-763.jpg)
![Участь в Art Formosa Fair in Taipei](/uploads/news/uchast-v-art-formosa-fair-in-taipei-760.jpg)
![Участь в Art Formosa Fair in Taipei](/uploads/news/uchast-v-art-formosa-fair-in-taipei-978.jpg)
![Участь в Art Formosa Fair in Taipei](/uploads/news/uchast-v-art-formosa-fair-in-taipei-332.jpg)